Divné veci

Letušky zdieľajú šikovné tipy na balenie na dovolenky a lety

Či už ide o dlhý rodinný výlet alebo let do exotickej destinácie, batožina je nevyhnutná. Spolu s ďalšími modernými pokrokmi, ako je online check-in a QR kódy pre palubné lístky, by dnešné cestovanie malo byť predovšetkým efektívne a pohodlné. To platí aj pre kufre – uistiť sa, že fungujú pre nás a naše dovolenkové potreby sú prvoradé. Takže sa prosím pripútajte, keď vzlietneme, aby ste objavili tieto jednoduché baliace triky odporúčané letuškami.

Tajný účel za slamkami
Ak sme sa počas cestovania za tie roky niečo naučili, tak to, že náhrdelníky sú prekliatím cestovateľovho života. Bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažíme – vložíme ich do pôvodných krabičiek alebo do špeciálnych šperkovníc s pútkami – nakoniec sa zamotajú. Väčšinou už niet cesty späť a to bohužiaľ znamená koniec našej obľúbenej reťaze. Ale existuje lepší spôsob! Prevlečením náhrdelníka cez jednoduchú slamku a uzamknutím spony plast zaisťuje bezpečnú cestu pre vaše cennosti.

Der geheime Zweck hinter Strohhalmen

Slamka by mala byť vyrobená z tvrdého, opakovane použiteľného plastu, kovu alebo bambusu, aby sa počas jazdy neohýbala ani nelámala.


Udržujte obojky čisté
Ukážte nám človeka, ktorý je na služobnej ceste a zvládne pokrčený pracovný odev! Nikto sa nechce ukázať na zasadaní správnej rady ráno po lete s pokrčenou košeľou, nohavicami alebo oblekom. Tu sú naše tipy na balenie inteligentného biznis oblečenia. Najprv zabaľte oblek alebo sako naruby, aby ste sa vyhli pokrčeniu. Po druhé, mali by ste si zastrčiť stočený opasok do výstrihu košele, aby bol golier košele pekný a pevný.

Halte die Kragen ordentlich

Zabalenie opaska do otvoru košele tiež zabraňuje rozdrveniu goliera pri preprave. Tento šikovný baliaci hack vám ušetrí veľa bolesti hlavy!


Chráňte kulmu a dbajte na to, aby sa vám oblečenie nespálilo
Do príchodu taxíka na letisko ostáva už len pár minút a kulma je ešte teplá od ranného používania – čo robiť? Vynikajúci tip na balenie: naplňte ho do chňapky! Áno, tieto šikovné polstrované rukavice nie sú len do kuchyne. Rukavica nielenže ochráni ostatné predmety vo vašom kufri, keď je kulma ešte teplá, ale chráni aj kliešte na vlasy pred poškodením počas prepravy.

Schütze den Lockenstab und sorge dafür, dass deine Kleidung nicht verbrennt

Upozornenie: akumulátorové kulmy používajú bután – horľavý plyn! – a určite ho treba zbaliť do kufra a nebrať na palubu lietadla!
Na triedenie šperkov použite krabičku na pilulky
Iste, existujú luxusné puzdrá na šperky a roll-up puzdrá a všetky druhy drahých možností. Ale prečo to komplikovať, keď to môže byť jednoduché? Lacná a veselá plastová krabička na pilulky sa zvyčajne používa na usporiadanie liekov podľa dňa v týždni alebo dennej doby. Pri cestovaní však majú ešte jedno dôležité využitie – skladovanie šperkov! Jediné, čo musíte urobiť, je zacvaknúť jednotlivé priehradky a veci sú na cestách v bezpečí.

Verwende eine Pillenschachtel zum Sortieren von Schmuck

Plánujete niekoľko rôznych outfitov, ktoré vyžadujú rôzne doplnky? Pár náušníc a prsteňov sa pohodlne zmestí do priehradiek v škatuľke na tabletky, čím z vašich pliec odstráni ďalšiu záťaž.
Puzdrá na kontaktné šošovky majú viac využití
Tento hack balenia make-upu je skutočný trik! Samotný make-up môže byť objemný vzhľadom na to, že aj krátky zoznam podkladovej bázy, púdru, riasenky, očných tieňov, rúžu a korektora pridáva značnú váhu príručnej batožine. Riešenie? Je to v riešení! No, roztok na kontaktné šošovky. Alebo konkrétnejšie, nádoba, ktorá zvyčajne obsahuje roztok na kontaktné šošovky. Sú navrhnuté tak, aby boli vzduchotesné a odolné voči poliatiu, takže sú ideálnymi držiakmi na make-up na rýchly výlet!

Kontaktlinsen-Dosen haben mehr Verwendungszwecke

Verteile einfach ein wenig Lippenstift, Foundation oder Concealer mit einem Zahnstocher in den Boden des Etuis. Sie sind tief genug, um eine erstaunliche Menge an Produkt aufzunehmen!

Warum du dich mit Schwämmen eindecken solltest

Nicht das offensichtlichste Reisezubehör, aber einer der besten Pack-Hacks überhaupt: Schwämme! Und nein, nicht zum Reinigen des Hotelbadezimmers. Da Kühlakkus, Gelpacks und andere gefrorene Flüssigkeiten von den meisten Flughafenbehörden verboten sind, ist es eine clevere Lösung, Essen für die Reise, kalte Getränke oder Snacks für die Kinder in gefrorene Schwämme zu packen. Sie sind leicht und machen keinen Ärger mit der Sicherheitsbehörde!

Warum du dich mit Schwämmen eindecken solltest

Ďalšie

Leave a Comment